Motosiklet Nikelaj Kaplama & Motor Parçaları Nikelajı

Denizli Motosiklet Nikelaj Kaplama & Motor Parçaları Nikelajı

Motosiklet tutkunlarının araçlarına yapacakları nikelaj ve kaplama işlemlerinde teknik yeterlilik ve kusursuz güzellik ile yanlarındayız. Her işte olduğu model düzenlemede ve nikelaj işlemlerinde profesyonelce yapılması gerektiğinin unutulmaması gerekir. Mevcut motor parçalarının nikel ile kaplanması işlemi ekipmanların eksiksiz olması ve işçiliğinin kusursuz olması sayesinde güzel bir görünüm almaktadır. Motor parçalarında yada motosiklet aksamlarının kaplanması işlemi firmamız tarafından garantili olarak yapılmaktadır. Parça nikelajları yapılabilecek hatalar sonucu görünümün bozulması , asitin parçaya zarar vermesi gibi sonuçlar doğurabilmektedir.

Nikel krom yapılacak motor parçaları ve araba aksesuarları önce polisaj ile ilk yüzeysel işlem yapılır.Motor parçaları ve araba aksesuarları daha sonra nikel krom kaplama işlemi yapılır.İstediğiniz mikronda kaplama(50 mikron) yapılır.

Motor parçaları ve araba aksesuarları daha uzun ömürlü olması için yüzeysel işlem yapılarak parlatılır.

Motosiklet severlerin motor nikelajı ve motosiklet parça nikelajı yaptırmadan önce bizle görüşmelerini şiddetle tavsiye ediyoruz.