1995 Yılında Kurulmuş Olan 1000 Metre Karelik Çalışma alanına sahip Olan Kuruluşundan Bugüne Kadar Genişleyen Üretim Teknolojimiz İle Sektöre Hizmet Vermektedir . Yaptığı Teknolojik Yatırımlar Ve Son Teknoloji Makine Parkuru Sayesinde ISO 9001 : 2000 Kalite Belgesine Sahip Doğaya Saygılı Üretim Yapan Müşterilerine Yarı Mamul Üretebilen Nadide İşyerlerinden Birisi Olmuştur. Firmamız Uygun Fiyat Zamanında Ve Kaliteli İş Prensibiyle Hareket Ederek Krom & çinko & Nikel Kaplama Konusunda İş Sıkıntısı Yaşayan Kaliteli İhracatçı Ve Üretim Yapan Ciddi Firmalara Katkı Sağlamıştır. Elektro Kaplamada 17 Yıla Varan Deneyimle Firmamız Kaplama Konusundaki Gelişmeleri Yenilikleri İzleyerek Hedeflerine Doğru İlerlemektedir. Firmamız Uygun Fiyat Zamanında Ve Kaliteli İş Prensibiyle Hareket Ederek gelişmeleri yenilikleri izleyerek hedeflerine doğru ilerlemektedir.

Bu Yıllara Kadar Bizleri Unutmayan Ve Bizlere Güven Veren Müşterilerimize Buradan Gönül Dostu Teşekkürü Bir Borç Biliyoruz .

TÜRKİYE’ Deki Sektörlerden Lider Konumda Olan Ve Hizmet Veren Firmalardan Biri Olarak Kaplama Kadromuz Ve İleri Teknoloji Makine Parkımızla Siz Değerli Müşterilerimize En İyiyi Ve Kaliteyi Sunma Prensibi İle Çalışmaktadır. Bu Yönde Eksik Yönlerimizi Sizlerin Uyarılarıyla Tamamlamak En Büyük Dileğimizdir.

BERABER EN GÜZEL NOKTALARA ULAŞMAK UMUDUYLA . ONA NİKELAJ -BEKİR ONA